Management

 

 • Grunt Daniel

  Daniel Grunt

  Jednatel a generální ředitel

  Daniel Grunt byl jmenován do funkce generálního ředitele Skupiny Nova v lednu 2023. Jeho úkolem je podpořit pozici TV Nova jako jedničky na televizním trhu a dále rozvíjet digitální transformaci skupiny s důrazem na pokračování růstu Voyo. Dosud pracoval jako Chief Digital Officer v CME zodpovědný za digitalizaci CME a za rozvoj streamovací služby Voyo v České republice, na Slovensku, v Rumunsku, v Bulharsku a ve Slovinsku. Daniel během své kariéry získal rozsáhlé manažerské a strategické zkušenosti na vedoucích pozicích ve společnostech FTV Prima, Sanoma, TV Nova, Nokia a Centrum.cz.

 • peichl stepan 180x225 px-3

  Štěpán Peichl

  Jednatel a ředitel právní sekce

  Štěpán Peichl byl jmenován jednatelem Skupiny Nova v červnu 2019. Ve Skupině Nova působí od roku 2008. Odpovídá za právní a regulatorní záležitosti společnosti a reprezentuje společnost v orgánech oborových asociací – představenstvo AKTV, dozorčí rada ATO, komise Public Affairs SPIR, arbitrážní komise RPR. Před příchodem do TV Nova pracoval v mezinárodní advokátní kanceláři. Je absolventem Karlovy univerzity – 1. lékařské a právnické fakulty.

 • majeska silvia

  Silvia Majeská

  Ředitelka sekce programu

  Od ledna 2021 vykonává funkci programové ředitelky. Zodpovídá za vedení programového oddělení, tvorbu programové strategie pro všechny stanice Skupiny Nova a také obsahové strategie pro digitální platformy. Mimo tvorby programových schémat a koordinace vysílání má v kompetenci tuzemské a zahraniční akvizice, dabing a vývoj nových formátů. Od roku 2011 pracovala jako programová ředitelka slovenské televize Markíza a od 2019 také jako ředitelka akvizic pro TV Nova. Nyní vede programové sekce pro obě dvě země.

 • houska kamil

  Kamil Houska

  Ředitel zpravodajství

  Kamil Houska pracuje v TV Nova od roku 2003. Do pozice ředitele sekce zpravodajství a publicistiky nastoupil v dubnu 2017. Před tím působil přes šest let na pozici šéfredaktora zpravodajství a publicistiky. Novinařině se věnuje už od školy. V TV Nova prošel také pozicí šéfeditora zpravodajství a přes 5 let působil jako reportér věnující se především zpravodajství z domácí politiky. Před nástupem do TV Nova pracoval jako reportér v deníku Právo.

 • Matej Šemšej - Ředitel sekce řízení lidských zdrojů

  Matej Šemšej

  Ředitel sekce řízení lidských zdrojů

  Matej Šemšej nastoupil na pozici ředitele řízení lidských zdrojů v TV Nova na podzim v roce 2022. Je zodpovědný za řízení aktivit v oblasti náboru, vzdělávání, rozvoje, motivace (tzv. zaměstnanecká angažovanost), hodnocení, odměňování a dalších oblastí spojených s řízením lidských zdrojů. Jeho úkolem je mimo jiné posouvat kupředu již existující projekty, ale řídit i zcela nové iniciativy pro zaměstnance, a to v souladu se strategií Skupiny Nova.

 • uher josef

  Josef Uher

  Technický ředitel

  Zodpovídá za rozvoj technologií pro zajištění výroby a vysílání TV programu a jejich provázání s internetovými aktivitami, za organizaci nákupu a implementaci těchto technologií a zabezpečení servisní podpory. Podílel se na strategii přechodu vysílání z DVB-T na DVB-T2, na rozvoji vysílání v ostatních platformách se zaměřením na vysílání v HD kvalitě a dále na rozvoji internetového vysílání. Je absolventem ČVUT v Praze a pro TV Nova pracuje od roku 1995. Stejnou funkci zastává také ve slovenské televizi Markíza.

 • milan cimirot

  Milan Cimirot

  Ředitel výroby

  Milan Cimirot nastoupil na pozici ředitele výroby v září roku 2021, v návaznosti na významné posílení výroby hrané tvorby pro Voyo a TV Nova. Pro skupinu CME a TV Nova pracoval již v letech 1994 až 2010 na různých pozicích - v letech 2005-2010 byl jednatelem CET21 a finančním a provozním ředitelem Nova Group. Od roku 2011 do roku 2020 působil jako finanční a provozní ředitel, později jako technický a provozní ředitel, České televize.

 • michal reitler

  Michal Reitler

  Ředitel vývoje obsahu

  Michal Reitler nastoupil na pozici ředitele vývoje obsahu v listopadu 2021. Za sebou má mnoho úspěšných projektů pro televizi Prima a Českou televizi, kde zastával mimo jiné pozici kreativního producenta. Pro televizi Nova již v minulosti také pracoval, například jako producent seriálu Ulice, který je točen a vysílán dodnes. Jeho nová role v televizi Nova bude především podpora vzniku nových formátů.

 • strycek jakub

  Jakub Strýček

  Marketingový ředitel

  Pozici marketingového ředitele zastává od února 2021. Je zodpovědný nejen za sekci marketingu, ale také za oddělení PR, komunikace, výzkumu, media planningu. Dále vede kreativní oddělení Skupiny Nova a realizaci projektů vizuální podoby nových televizních pořadů, self promotion a image kampaní. Pro Skupinu Nova pracoval již v letech 2010-2014 jako Brand Manager. Poté působil ve vydavatelství Mafra jako marketingový ředitel a stejnou pozici následně zastával i ve společnosti Zonky.

 • milos nitran

  Miloš Nitran

  Finanční ředitel

  Miloš Nitran zastává funkci finančního ředitele Skupiny Nova a skupiny Markíza od března 2023. Je zodpovědný za finanční řízení a hospodaření společnosti, včetně řízení účetnictví, plánování, správy rozpočtu, řízení cash flow a investičního rozhodování s cílem zabezpečit finanční stabilitu a úspěšnost organizace. Spolupracuje na plánovaní a implementaci digitálních projektů, které mohou zlepšit efektivitu a produktivitu společnosti. Miloš Nitran vystudoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici. Před příchodem na TV Nova a Markíza působil patnáct let ve společnosti Microsoft, kde poslední dva roky zastával funkci finančního ředitele.

 • Ulrych Jan

  Honza Ulrych

  Obchodní ředitel

  Honza Ulrych zastává funkci obchodního ředitele od začátku roku 2023. Je zodpovědný za všechny obchodní týmy věnující se GRP, kontextovému a digitálnímu prodeji. Jeho úkolem je mimo jiné nastavování strategií obchodní politiky a další posilování pozice Skupiny Nova na inzertním trhu. Honza nastoupil do obchodního oddělení TV Nova v roce 2006.

 • Oravčíková Lucie

  Lucie Oravčíková

  Digital Director CZ/SK

  Lucie Oravčíková byla na začátku roku 2023 jmenovaná do funkce Digital Director CZ/SK. Je zodpovědná za realizaci celkové digitální strategie pro TV Nova a TV Markíza. Lucie se vrátila na TV Nova od roku 2018, a to jako Business Development Manažerka, kdy měla na starosti rozvoj platformy Voyo a digitální transformaci ve vybraných zemích CME. Pro Skupinu Nova pracovala již v letech 2010-2012 jako New Media Operations Director.