Aktuálně

Portály TN.cz a Prásk.tv v prosinci trojkou ve svých kategoriích

29. ledna 2014

Zpravodajský portál TN.cz zaznamenal v prosinci 2013 vysokou návštěvnost, díky které se opět umístil na třetí příčce v kategorii zpravodajských webů, po serverech Novinky.cz/rubrika Zpravodajství a iDnes.cz/Zprávy. Celková měsíční návštěvnost zpravodajského portálu TN.cz dosáhla 1 377 163 RU, počet zhlédnutých stránek překročil 40 milionů (PV).

 

Prosinec 2013 byl příznivý i pro společenský portál Prásk.tv, který se s 785 403 RU stal třetím nejnavštěvovanějším bulvárním magazínem měsíce, po serverech Super.cz a Extra.cz. Prásk.tv tak dosáhl na absolutní rekord v počtu návštěvníků od svého spuštění v červenci 2012.

 

V posledním měsíci loňského roku dosáhlo vysoké návštěvnosti také celé webové portfolio CET 21. Navštívilo jej celkem 3 269 405 RU, kteří zhlédli téměř 130 milionů stran (PV).

 

Do rodiny online projektů skupiny Nova patří kromě hlavních portálů jako Nova.cz a TN.cz také magazíny Doma.cz, Krasna.cz a Prásk.tv a weby televizních stanic SMÍCHOV.tv a FANDA.tv nebo jednotlivé mikrostránky pořadů TV Nova. Součástí portfolia jsou i služby VOYO, ICQ nebo Blog.cz a další.

 

Zdroj: NetMonitor - SPIR - Mediaresearch & Gemius