Aktuálně

Společenskému on-line magazínu skupiny Nova Prásk.tv meziročně vzrostla návštěvnost o 256 %

13. srpna 2013

Bulvární on-line magazín skupiny Nova Prásk.tv si včera připsal nejvyšší denní hodnoty návštěvnosti od jeho spuštění v červenci 2012, když na něj přišlo celkem 52 942 RUestů. Úspěšně tak navázal na uplynulý 32. týden, kdy opět zaznamenal rekordní týdenní návštěvnost. V minulém týdnu totiž Prásk.tv navštívilo 192 839 RUestů, tedy nejvíce od jeho spuštění.

 

Čtenáři Prásk.tv se na portálu v tuto dobu nejvíce zajímali o články ohledně českých i zahraničních celebrit, ale i neobyčejných lidských příbězích. V minulém týdnu k nejčtenějším článkům tohoto portálu patřila mimo jiné zpráva o úmrtí bývalého herce Jiřího Kopty, kterou Prásk.tv přinesl mezi médii jako první. Stejně se tak se čtenáři Prásk.tv jako první dozvěděli o tajném sňatku zpěvačky Terezy Kerndlové, která své „ano“ řekla v americkém Las Vegas. V nedávné minulosti také k původním zprávám Prásk.tv patřily například narození potomka hvězdného páru Vojty Dyka a Tatiany Vilhelmové nebo skutečněný rozvod hereckého páru Miroslava Etzlera a Vilmy Cibulkové.


Vysoká čtenářská obliba on-line magazínu Prásk.tv roste dlouhodobě. Za celý červenec na něj přišlo 418 579 RUestů, tedy opět nejvíce od jeho spuštění. V meziročním porovnání se tento počet v červenci zvýšil o 256 %. V červenci byl rekordní i počet zobrazených stran na Prásk.tv, který dosáhl na 5 072 379 PV.

 

Zdroj: NetMonitor - SPIR - Mediaresearch & Gemius