Aktuálně

DALLAS: Nejúspěšnější televizní drama všech dob se vrací!

26.11.2012

Legendární sága mocného rodu Ewingů se po dvaceti letech znovu vrací! Televize Nova přinese v lednu 2013 novou sérii fenomenálního seriálu Dallas, který změnil svět. Brány ranče Southfork se opět otevřou a zdánlivě ukončené staré spory znesvářených bratrů se rozhoří. Kromě legendárních postav Bobbyho, J.R. a Sue Ellen přichází i nová generace klanu, která bude pokračovat v letité rodinné válce.


Vzpomínáte na čestného a citlivého Bobbyho (Patrick Duffy)? Na jeho zákeřného bratra J.R. (Larry Hagman), který se neštítil jakékoliv podlosti v obchodu i rodině? Na jeho manželku Sue Ellen (Linda Gray), která z nešťastného manželství propadla alkoholu? Rodinná sága naftařů, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1978 a měla neuvěřitelných 356 dílů, pokračuje! Do intrik kolem rodinného podniku Ewing Oil se kromě legendární dvojice bratrů zapojí i nová generace – synové Bobbyho a J.R.

Southfork v ohrožení

Kdo by si nepamatoval romantický rozlehlý ranč, ropou napěchované pozemky a miliardy dolarů, které jsou již desetiletí hlavní příčinou intrik. Bobby se ocitne ve vážné životní situaci, peníze jsou tím posledním, co ho zajímá, a chce Southfork prodat pro klid celé rodiny. Zato J.R. se rodinné pokladnice nemíní vzdát a vymýšlí nový podvrh. V cestě ale bude stát kromě Bobbyho vlastnímu otci syn John Ross, který však nebude mít čisté myšlenky a bude se snažit získat Southfork pro sebe…

Nová generace Ewingů

 

Kromě hereckých legend se v novém Dallasu objeví i nová nastupující generace naftařské rodiny, jejíž členové budou pokračovat ve vzájemném boji. Klan Ewingů se rozroste o tyto posily:

 

John Ross (JOSH HENDERSON) – Syn J.R. a Sue Ellen

Christopher (JESSE METCALFE)- adoptivní syn Bobbyho

Rebecca Sutter (JULIE GONZALO) – snoubenka Christophera

Elena Ramos (JORDANA BREWSTER) – přítelkyně Johna Rosse

Anne Ewing (BRENDA STRONG) – manželka Bobbyho