Aktuálně

Setkání s obchodními partnery TV NOVA

Setkání s obchodními partnery Televize Nova se uskutečnilo ve čtvrtek večer v pražském Zoom Unique Place v Kongresovém centru s krásným výhledem na Pražský hrad.

Hosty na večírku, který se nesl v duchu srazu absolventů gymplu, přivítaly moderátorky Kristýna Leichtová a Lucie Borhyová převlečené do kostýmů upjatých profesorek. Mezi hosty nechyběli moderátoři Karel Voříšek, Markéta Fialová, Rey Koranteng, Petr Suchoň,  Emma Smetana nebo  herečky Ivana Jirešová, Zlata Adamovská, Sandra Nováková, Hana Maciuchová a Ilona Svobodová, která byla nadšená z vědomostní "maturitní" soutěže. "Nasbírala jsem do své žákovské šest jedniček a osvěžila si paměť. Bylo to moc zábavné, až na matematiku," žertovala Svobodová.

Během večerního programu vystoupil Ondřej Brzobohatý, který se sám doprovázel na klavír nebo třinecká kapela Charlie Straight v čele s charismatickým frontmanem Albertem. Hosté, kteří si chtěli na večírku trochu odpočinout, zvolili "studijní zónu" a v ní připravené relaxační lehátko. Aby hosté neodešli s prázdnou a měli na večírek památku, mohli se vyfotit ve Smile boxu s typickými školními pomůckami, jako jsou vycpaná zvířata, geometrická pravítka nebo kostra.

Fotografie z večírku TV NOVA najdete v sekci fotogalerie. Nebo klikněte na přímý link zde...  ID a heslo k fotogalerii najdete na "Studijním průkazu", který jste na párty obdrželi.