Aktuálně

Nova Fun přináší novou originální skečovou show První dobrá!

5. dubna 2022

Na tematické stanici Nova Fun již brzy odstartuje nová, originální komediální show První dobrá. Kromě čtyř charismatických mladých herců, kteří jsou zároveň tvůrci show, se v každém díle představí také jeden hvězdný host v překvapivé roli. A samozřejmě v každém díle čeká na diváky tolik humoru, co kdo snese.

Jedinečná skečová show První dobrá startuje na Nova Fun ve středu 27. dubna (na Voyo 20. dubna). Nový originální formát televize Nova přinášejí čtyři mladí odvážní tvůrci, kteří se nebojí vůbec ničeho - Vincent Navrátil, Alexej Kolva, Ondřej Kubina a Jaroslav Blažek. Každý díl První dobré je tematicky jiný, každý díl provází jiný hvězdný host. A tak se diváci mohou těšit na Vojtěcha Kotka, Hanu Vagnerovou, Hynka Čermáka, Lukáše Pavláska, Annu Polívkovou, Veroniku Žilkovou a další VIP tváře, které se toho nebály a jely na první dobrou. Stejně jako oni se diváci budou divit. Budou se možná trochu bát. Ale především se budou skvěle bavit!

A proč zrovna název První dobrá? „Všechno točíme na první dobrou a věříme, že to bude první dobrá skečová show. Tím ale neshazujeme ty předchozí, je to samozřejmě nadsázka. Dělat tenhle druh pořadu bylo naším velkým snem,“ dodává jeden z tvůrců První dobré Vincent Navrátil. 

Natáčení skečové show První dobrá, které pro televizi Nova vzniká ve spolupráci s KOKOLOKO produkcí, je realizováno v souladu s principy tzv. zeleného natáčení a udržitelné produkce. Tedy s maximálním ohledem na životní prostředí.

A to ještě není všechno, TV Nova začala natáčet nový kriminální seriál Mimořádné intelektové nadání s Tatianou Dykovou v hlavní roli. Marta je pronikavě inteligentní uklízečka, která přes svůj disrespekt k uniformám se stane součástí vyšetřovacího týmu jako konzultantka a spolu s kapitánem Kreinerem (Roman Zach) rozplétá komplikované případy vražd. Výměnou za to si však vyžádá pomoc policie.

Diváci mohou své oblíbené pořady, filmy a seriály sledovat také online na Nova Plus. Najdou zde bonusové materiály, rozhovory s protagonisty, či reportáže z natáčení. Nebo s předstihem na Voyo, kde je i široká nabídka z produkce Voyo Originál.