Aktuálně

Nová velkolepá zábavná show Tvoje tvář má známý hlas již brzy!

4. března 2016

Televize Nova divákům v sobotu 26. března představí zcela nový formát, ve kterém se osm VIP osobností promění v nejpopulárnější osobnosti hudební scény. Ještě stále se klienti mohou stát partnerem této unikátní show. Možnost spojit se s pořadem lze v podobě product placementu, sponzoringu či v rámci online.

Známé české osobnosti Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus se každý týden představí ve zbrusu nové zábavné hudební show Tvoje tvář má známý hlas. Za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví, se představí v netradičních rolích velkých osobností světové i české populární hudby. Tento profesionální tým zajistí, aby účinkující vypadali přesně jako legendární umělci, které mají soutěžící představovat. A k tomu všemu musí zpívat naživo!

Výkony hvězdných soutěžících hodnotí porota ve složení: Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová a 4. porotcem bude v každé epizodě jiná osobnost.

Show plnou humoru a dobré nálady bude moderovat herec Ondřej Sokol.

 

Tvoje tvář má známý hlas je celosvětově úspěšná show známá pod názvem Your Face Sounds Familiar. Pořad uvedly s úspěchem desítky zemí a konečně přichází i do České republiky!

Show v bodech:

           8 známých osobností se každý týden promění v oblíbené zahraniční i české hudební ikony a představí se v netradičních rolích zpěváků a tanečníků.

          Show klade velký důraz na profesionalitu a kvalitu přípravu masek, kostýmů, choreografie a dalších prvků vystoupení. Osobnosti mají k dispozici hereckého poradce (Jiří Vejdělek), vokálního poradce (Linda Finková) i choreografa (Yemi A.D.).

           Součástí show je „magický“ okamžik, kdy ještě nenalíčená osobnost vstupuje do výtahu a vystupuje na pódium již proměněná. Součástí je také „randomizér“ (na fotce), prostřednictvím kterého si soutěžící vybírá, koho bude imitovat.

          V každé epizodě vystupuje všech 8 osobností a vždy se každý z nich promění za někoho jiného. Nikdo nevypadává.

          Součástí show je moderátor (Ondřej Sokol) a čtyřčlenná porota (tři stálí porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a Jitka Čvančarová + každý díl jiný hostující porotce).

          Show je předtočená, všechny výkony jsou však zpívané živě.

Kontakt na obchodní oddělení:

Product Placement: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sponzoring: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Internet: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.